Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi Plehërues Advanced Hydroponics of Holland Për rrënjën Root Stimulator 250ml - stimulues i rrënjëve

Root Stimulator 250ml - stimulues i rrënjëve

Çmimi: 1,870.00lek
 • Kodi:
  79
 • Pesha:
  0.250 kg

Stimulues i sistemit rrënjor

 

 

 • Për filizat dhe klone pa rrënjë.
 • Forcon sistemin imunitar të bimës.
 • Stimulon zhvillimin e rrënjëve.
 • Përdoret nga dita e parë deri në zhvillimin e mirë të sistemit rrënjor.
 • Rekomandohet për përdorim në kombinim me Enzimat +.
 • Për kultivim të jashtëm dhe të brendshëm.

 

 

Stimuluesit e rrënjëve ndihmojnë për zhvillimin më të shpejtë dhe më të mirë të sistemit rrënjor. Rrënjët janë njësitë më të rëndësishme që janë përgjegjëse për thithjen e lëndëve ushqyese dhe lidhin bimët në tokë. Një stimulues i mirë i rrënjëve e mban zonën e rrënjës të shëndetshme dhe të pastër gjatë gjithë ciklit të saj jetësor.

 

Plehërimi nuk ka qenë kurrë më i lehtë sesa me produktet Advanced Hydroponics of Holland. Formula unike lejon përdorimin e lehtë nga prodhuesit fillestarë dhe dozimin fleksibël. Falë përqendrimeve të larta të përbërësve, ju kurseni gjithashtu kohë dhe para.

- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë

Dozimi:

 

1 ml. deri në 1 litër (1: 1000) tretësirë ushqyese.

Përdorimi: Përdoreni vazhdimisht nga dita 1 derisa sistemi rrënjor të jetë zhvilluar mirë.

Shkundni mirë para përdorimit!