Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi Plehërues Advanced Hydroponics of Holland Stimuluesit e rritjes dhe lulëzimit Growth / Bloom Excellarator 500ml - stimulues i rritjes dhe lulëzimit

Growth / Bloom Excellarator 500ml - stimulues i rritjes dhe lulëzimit

Çmimi: 2,660.00lek
 • Kodi:
  84
 • Pesha:
  0.500 kg

Bio stimulues për rritjen dhe lulëzimin

 

 

 • Ky koktej i fuqishëm çon në një prodhim shpërthyes të ngjyrave.
 • Për bimët me një sistem rrënjor të zhvilluar mirë, që hyjnë në fazën e lulëzimit
 • Ajo tashmë forcon sistemin e fortë imunitar
 • Mbron bimët nga sëmundjet dhe lufton dëmtuesit.
 • Rekomandohet për përdorim në kombinim me Enzimat +.
 • Për kultivim të jashtëm dhe të brendshëm
 • Rezultate të shkëlqyera në tokë, koko, lesh guri dhe sistemin hidroponik

 

Stimuluesit e rritjes dhe lulëzimit sigurojnë një dozë shtesë të lëndëve ushqyese dhe elementëve gjurmë në ushqimin bazë (plehu bazë). Ato janë një pjesë e rëndësishme e një programi ushqimor pasi përmirësojnë bazën dhe falë kësaj ju merrni rezultatet e shkëlqyera që prisni.

 

Plehërimi nuk ka qenë kurrë më i lehtë sesa me produktet Advanced Hydroponics of Holland. Formula unike lejon përdorimin e lehtë nga prodhuesit fillestarë dhe dozimin fleksibël. Falë përqendrimeve të larta të përbërësve, ju kurseni gjithashtu kohë dhe para.

- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë

Dozimi:

 

1 ml. deri në 1 litër (1: 1000) tretësirë ushqyese. Përdorimi: deri në 1 javë para korrjes

Shkundni mirë para përdorimit!