Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi Plehërues Plagron Terra Bloom 5L - pleh mineral për lulëzimin

Terra Bloom 5L - pleh mineral për lulëzimin

Çmimi: 5,843.00lek
 • Kodi:
  618
 • Pesha:
  5.400 kg

Terra Bloom është një pleh bazë shumë i koncentruar, i lëngshëm, bio-mineral, i përdorur gjatë lulëzimit.

Projektuar posaçërisht për kultivim në tokë dhe tokë. Zhvillimi i Terra Bloom është pasojë e përvojës shumëvjeçare të Plagron në prodhimin e plehrave të përbëra. Terra Bloom stimulon ekuilibrin natyror të tokës dhe është shkaku i lulëzimit të bollshëm. Terra Bloom mund të përdoret në çdo lloj toke. Plagron ju këshillon të përdorni produkte të tjera TERRA Concept për rezultate më të mira.

 • Plagron - produkte cilësore profesionale për rezultate profesionale!
 • Terra Bloom - gjithçka që i nevojitet bimës në fazën e lulëzimit
 • Mbështet rritjen e bimëve të lulëzuara
 • Projektuar për t'u absorbuar menjëherë
 • Mund të përdoret si sprej
 • E përkryer për përdorim me gamën e plotë të suplementeve dhe përforcuesve Plagron

Pavarësisht nëse jeni duke parë tokën, arrë kokosi ose hidro, ne shpesh i marrim si të mirëqenë lëndët ushqyese bazë dhe kryesisht fokusohemi në produkte të tilla si stimuluesit PK, përforcuesit, stimuluesit dhe suplementet. Por lëndë ushqyese kryesore është baza që kërkon bima juaj në fazat e hershme të jetës së saj - kështu që ndoshta meriton më shumë vëmendje sesa i kushtojmë ne.

- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë

Dozimi:  

Shtoni 5 ml. Terra Bloom çdo 1 litër. ujë për të arritur zgjidhjen e kërkuar (1: 200).

Përdoreni sa herë që ujisni bimët tuaja

Vlera NPK: 2-2-4

Shkundni mirë para përdorimit!