Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi GROWBOXES SECRET JARDIN Dark street 120 II 120x120x185cm - kuti për rritjen e bimëve

Dark street 120 II 120x120x185cm - kuti për rritjen e bimëve

Çmimi: 18,844.00lek
 • Kodi:
  496
 • Pesha:
  9.000 kg

Dark street II është veshur posaçërisht me myler pëlhure me reflektim 95% dhe intensitet të rritur të dritës, duke siguruar shpërndarje të përmirësuar të dritës.

E papërshkueshme nga jashtë, e papërshkueshme nga uji dhe e parapërgatitur për ajrim, e pajisur me një strukturë levash për ngjitjen e llambave, ventilatorëve dhe filtrave të karbonit. Dimensionet 120x120x185.

 • Izolimi i lehtë - klasi A (100% i errët).
 • Bërë nga milar shumë reflektues (koeficienti i reflektimit 95%).
 • Qoshe të forta polipropileni.
 • Binarët mbështetës të fortë (rezistojnë deri në 30 kg).
 • Lehtë për t'u montuar dhe i përshtatshëm për t'u përdorur.
 • dimensionet (të brendshme): 120x120x180 cm
 • materiali: 190D - 95% reflektim, klasi I mbrojtjes nga drita
 • Ndriçimi i rekomanduar: 1x400W HPS
 • komplete të përshtatshme ndriçimi këtu dhe këtu
 • Ventilimi i rekomanduar: 125mm, min 220m3/h
 • dyert: një dalje e përparme e kanalit të ajrit:
 • Hyrja: 1x203 mm, dalja: 1x203 mm
 • shtesa shtesë: jastëk i papërshkueshëm nga uji, aksesorë StrapIT
- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë