Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi GROWBOXES SECRET JARDIN Secret Jardin Dark Room 240w II 240x120x200cm - kuti për rritjen e bimëve

Secret Jardin Dark Room 240w II 240x120x200cm - kuti për rritjen e bimëve

Çmimi: 47,078.00lek
 • Kodi:
  490
 • Pesha:
  21.000 kg

Growbox i klasit të lartë me përmasa 240x120x200cm, Dark Room është baza e një kultivimi të brendshëm krejtësisht autonom, i karakterizuar nga veshje të brendshme të lehta, të qëndrueshme, PAR dhe reflektuese.

 

Korniza mbështet deri në 29 kg sistem të rëndë ndriçimi, ventilim ose pajisje të tjera, dhe çdo seksion ka mëngë aksesi në të cilat vendosen kanalet e ajrit ose pajisje të tjera. DarkRoom mund të montohet pa mjete në pak minuta!

 

 • Izolimi i lehtë - klasi A (100% i errët).
 • Bërë nga milar shumë reflektues (koeficienti i reflektimit 95%).
 • Qoshe të forta polipropileni.
 • Binarët mbështetës të fortë (rezistojnë deri në 30 kg).
 • Lehtë për t'u montuar dhe i përshtatshëm për t'u përdorur.
 • dimensionet (të brendshme): 240x120x200 cm
 • pesha: 21 kg material: 210D - 95% reflektim, klasi II i mbrojtjes nga drita
 • Ndriçimi i rekomanduar: 2x600W HPS, me ftohje
 • komplete të përshtatshme ndriçimi këtu dhe këtu
 • Ventilimi i rekomanduar: 150mm, min 425m3/h
 • dyert: dy dalje ajri përpara, dy mbrapa
 • hyrja: 2x254 mm, dalja: 2x254 mm, për tubin e ftohtë: 2x203 mm
 • shtesë shtesë: kuti për të gjithë kutinë, jastëk i papërshkueshëm nga uji, aksesorë StrapIT dhe HookIT

Secret Jardin është një kompani belge - prodhuese e kutive për rritjen e bimëve të brendshme dhe aksesorëve për to Një gamë e gjerë modelesh me përmasa dhe funksionalitete të ndryshme Duke blerë produkte Secret Jardin, ju merrni cilësi të lartë me një çmim të volitshëm!

- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë