Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi GROWBOXES SECRET JARDIN Secret Jardin Dark Room 60 II 60x60x170cm - kuti për rritjen e bimëve

Secret Jardin Dark Room 60 II 60x60x170cm - kuti për rritjen e bimëve

Çmimi: 14,379.00lek
 • Kodi:
  485
 • Pesha:
  6.000 kg

Growbox i klasit të lartë me përmasa 60x60x170cm, Dark Room është baza e një kultivimi të brendshëm krejtësisht autonom, i karakterizuar nga veshje të brendshme të lehta, të qëndrueshme, PAR dhe reflektuese.

 

Korniza mbështet deri në 29 kg sistem të rëndë ndriçimi, ventilim ose pajisje të tjera, dhe çdo seksion ka mëngë aksesi në të cilat vendosen kanalet e ajrit ose pajisje të tjera. DarkRoom mund të montohet pa mjete në pak minuta!

 

 • Izolimi i lehtë - klasi A (100% i errët).
 • Bërë nga milar shumë reflektues (koeficienti i reflektimit 95%).
 • Qoshe të forta polipropileni.
 • Binarët mbështetës të fortë (rezistojnë deri në 30 kg).
 • Lehtë për t'u montuar dhe i përshtatshëm për t'u përdorur.
 • dimensionet (të brendshme): 60x60x160 cm
 • pesha: 6.8 kg
 • materiali: 210D - 95% reflektim, klasi II i mbrojtjes nga drita
 • Ndriçimi i rekomanduar: 1x250W HPS, me ftohje
 • Ventilimi i rekomanduar: 75mm, min 120m3/h
 • dyert: një, daljet e përparme për kanalin e ajrit
 • hyrje: 2x152 mm, dalja: 1x152 mm
 • Shtesa shtesë: kuti për të gjithë kutinë, jastëk i papërshkueshëm nga uji, aksesorë StrapIT dhe HookIT
- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë