Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi DHURATA Grirese/Stashe sekrete Mulli alumini Gjeth i zi

Mulli alumini Gjeth i zi

Çmimi: 15.00lek
  • Kodi:
    828
  • Pesha:
    0.060 kg

Mulli manual, i anodizuar, metalik i 2 pjesëve të Black Leaf me dhëmbë të mprehtë në formë diamanti

Kapaku është i magnetizuar për një përshtatje më të sigurt dhe unaza e fërkimit të najlonit siguron lëmim të qetë. Ngjyra te ndryshme.

- Ngjyra: e ndryshme
- Struktura: 2 pjesë
- Diametri: Ø 40 mm
- Lartësia: 20 mm
- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë