Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi DHURATA Grirese/Stashe sekrete Mulli me strehë metalike të baterisë

Mulli me strehë metalike të baterisë

Çmimi: 16.00lek
  • Kodi:
    805
  • Pesha:
    0.135 kg

Bluarja e metalit (aluminit), e cila drejtohet nga 3 pc. Bateritë AA (nuk janë të përfshira).

 

 

Kjo bluajë elektrike jashtëzakonisht e dobishme, metalike bën të gjithë punën për ju. Ai pret në mënyrë të shkëlqyer duhanin dhe barërat për të pirë duhan dhe për t'u pakësuar lehtë.  Kjo bluajë metalike është një shpikje e jashtëzakonshme që kursen çdo punë kur bluan barërat.

 

Materiali: Aliazh alumini

Dimensionet: 14.5 cm x 4.5 cm x 2.7 cm

 

 

- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë