Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi KORRËSE/ GËRSHËRË RRJETAT E THARJES Dry Net 90 - Plant Drying Network

Dry Net 90 - Plant Drying Network

Çmimi: 6,144.00lek
 • Kodi:
  528
 • Pesha:
  3.000 kg

Drynet ju lejon të thani bimët tuaja direkt në groovebox ose pa asnjë problem.

 

 

Drynet vjen në një qese të rrumbullakët të përshtatshme dhe është gati për t'u përdorur në sekonda. Thjesht hapni çantën dhe shtresat e rrjetës së thatë do të hapen pothuajse në mënyrë magjike. Vareni Drynet në kutinë tuaj të rritjes dhe lëreni ventilimin me sistemin të ndezur gjatë periudhës së tharjes: një zgjidhje vërtet e thjeshtë dhe efektive!

 

 • Diametri i hapur: 90 cm
 • Lartësia e hapur: 180 cm
 • Diametri i paketimit: 35 cm
 • Lartësia e paketimit: 10 cm
 • Nivelet: 6
 • Pjesë të shkëputshme: 2x2 Nivele
- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë