Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi NDRIÇIMI LLAMPAT LAMPAT CFL Elektrox 200W FLOWER CFL - llambë me lule

Elektrox 200W FLOWER CFL - llambë me lule

Çmimi: 9,877.00lek
 • Kodi:
  91
 • Pesha:
  0.500 kg

Elektrox FLOWER 200W , llambë e kursimit të energjisë E40 për lulëzimin me çakëll të integruar (lidhet direkt me rrjetin me prizën E40)

Këto llamba kanë konsum të ulët të energjisë dhe sigurojnë rritje të sigurt gjatë sezonit të rritjes, falë spektrit të gjerë të dritës.

Specifikimet:

 • Fuqia: 200 W.
 • Temperatura: 2700 K
 • Tensioni: 6 U
 • Forma E40
 • Aspirator elektronik i integruar
 • Lumenët: 9000lm

Rritja, frutat, qëndrueshmëria dhe madje edhe koha e lulëzimit të bimëve varen plotësisht nga drita që marrin. Cilësia dhe intensiteti i dritës, si dhe kohëzgjatja e ndriçimit janë jashtëzakonisht të rëndësishme!Ndërtimi i sistemit të duhur të ndriçimit do t'ju garantonte rezultate të shkëlqyera.

- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë