Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi DHURATA TUBA DHE BONG Bong bambu B2

Bong bambu B2

Çmimi: 1,314.00lek
  • Kodi:
    868
  • Pesha:
    0.230 kg

Bong bambu, me zbukurim dekorativ në pjesën e poshtme të pjatave dhe tela metalike.

Bërë nga material natyral, i lehtë për t'u përdorur.

- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë