Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi DHURATA TUBA DHE BONG Tas i dyfishtë me gjethe të zeza

Tas i dyfishtë me gjethe të zeza

Çmimi: 3,287.00lek
 • Kodi:
  867
 • Pesha:
  1.260 kg

Dy herë më mirë - bong xhami "Back Leaf" me dyfishin e madhësisë së një tullumbace

Baza është e qëndrueshme, mund të vendoset në një sipërfaqe të lëmuar në mënyrë të sigurt. Me dizajnin e tij të përgjithshëm, ky bong është një gëzim për çdo duhanpirës. Është bërë nga qelqi borosilikat (Pyrex) rezistent ndaj nxehtësisë pesë mm. Me logon e printuar "Black Leaf".

Më shumë informacion:
 • Marka dhe logoja: Black Leaf
 • Lartësia: 420 mm
 • Trashësia e murit: 5 mm
 • Diametri i lidhjes: 18.8 mm
 • Tubi i parë, diametri i përgjithshëm: 18,8 mm deri në 14,5 mm (Ky bong vjen me tub zhytjeje 18,8 mm deri në 14,5 mm)
 • Balonë, diametri i përgjithshëm: 14.5 mm
Няма наличност
Shtoje tek Lista e deshirave