Menu
Profili
Gjuhe

Bong "DEA"

Çmimi: 3,155.00lek
  • Kodi:
    863
  • Pesha:
    1.300 kg

Glass bong i kompanisë së famshme Black Leaf

E punuar me xham borosilikat, me stampa "DEA" , tas xhami me shkallë, unaza të kuqe rreth vrimave dhe grykës, me siluetë të drejtë.
Detaje:
- Trashësia e murit 4 mm
- Lartësia 385 mm
- Ø 50 mm
- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë