Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi DHURATA TUBA DHE BONG Bong "Amsterdamed"

Bong "Amsterdamed"

Çmimi: 2,629.00lek
  • Kodi:
    862
  • Pesha:
    0.370 kg

Bong qelqi në shishe birre me logon e Amsterdamedit të printuar

Pamje tërheqëse, e lehtë për t'u pastruar dhe jashtëzakonisht e rehatshme.

- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë