Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi DHURATA TUBA DHE BONG Bong akrilik 15cm

Bong akrilik 15cm

Çmimi: 525.00lek
  • Kodi:
    830
  • Pesha:
    0.696 kg

Tub uji i vogël bong akrilik me lartësi 15 cm

I përshtatshëm, kompakt dhe i lehtë për t'u pastruar.

Ne ngjyra te ndryshme.

- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë