Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi DHURATA TUBA DHE BONG Glass Bong "DEA"

Glass Bong "DEA"

Çmimi: 20.00lek
  • Kodi:
    826
  • Pesha:
    0.170 kg

Bong xhami me gjethe të zeza me logon e DEA. Bërë nga qelqi borosilikat (Pyrex).

- Ngjyra: Transparente me unaza të kuqe
- Vula: DEA
- Lartësia: 140 mm
- Diametri: Ø 20 mm
- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë