Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi DHURATA TUBA DHE BONG tub "Tube pushke gjahu" 10cm

tub "Tube pushke gjahu" 10cm

Çmimi: 7.00lek
  • Kodi:
    825
  • Pesha:
    0.010 kg

Tub xhami i firmës së famshme gjermane Black Leaf!

Tuba është e pajisur edhe me dy këmbë të vogla në mënyrë që të qëndrojë në një pozicion horizontal pa u rrotulluar, në çdo sipërfaqe të lëmuar.Kjo ju ndihmon të derdhni duhanin tuaj të preferuar pa pasur nevojë ta mbani atë. Jashtëzakonisht e lehtë për t'u pastruar.

  • Madhësia - 10 cm
  • Dimateri - 7 mm
- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë