Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi Plehërues Advanced Nutrients ADITIVE TE TJERA Revive 1L - suplement mineral kundër faktorëve të stresit

Revive 1L - suplement mineral kundër faktorëve të stresit

Çmimi: 4,239.00lek
 • Kodi:
  744
 • Pesha:
  1.150 kg

Advanced Nutrients Revive (1.5-0-0) është një formulë e përsosur për momentet kur bimët tuaja vuajnë nga stresorë të ndryshëm - burime nxehtësie, stres, insekte, plehra të dobët, sëmundje ose probleme të tjera në dhomën e rritjes.

 

 

I ngarkuar me forma të sigurta hekuri dhe lëndë ushqyese të tjera ushqyese, kjo çantë e ndihmës së parë bimore mund të shpëtojë të korrat tuaja! Ju mund ta përdorni produktin një herë në javë si një produkt ushqyes - në formën e një llak ose të përzier në një zgjidhje pune.

 

 

 • Projektuar nga një ekip shkencëtarësh më të mirë
 • Është prodhuar sipas standardeve më të larta të mundshme nga Advanced Nutrients
 • Ndihma e parë për bimët që shërohen nga tronditja dhe stresi
 • Ofron lëndë ushqyese të keluara për përthithje të shpejtë dhe të lehtë të programit ushqimor
 • Rivendos bimët që janë të ndenjura për shkak të tharjes / ujitjes së tepërt
 • Ideale për përdorim me një sërë suplementesh të avancuara ushqyese dhe përforcues

 

 

Produktet Advanced Nutrients janë krijuar posaçërisht për rritjen e shpejtë të bimëve tuaja, për lulëzim të bollshëm, bimë më të shëndetshme dhe korrje më të mëdha.

- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë

Si të përdorni:

Mund të përdoret për spërkatje të gjetheve, në tokë ose në solucione hidroponike. Mos e aplikoni nën rrezet e diellit direkte ose HID.

- Hydroponics: Shtoni 5 ml tretësirë ​​Revive për litër ujë (1 lugë çaji për litër.). Testoni pH dhe TDS (rregulloni nëse është e nevojshme). Përsëriteni pas një jave nëse është e nevojshme.

- Ushqyerja e rregullt: Për të rritur përqendrimin e elementeve thelbësore në tretësirën tuaj ushqyese, shtoni 1 ml (1 lugë çaji) për litër ujë. Përsëriteni pas një jave nëse është e nevojshme.

- Spërkatja e gjetheve: Përdorni 3 ml për litër ujë (3 lugë gjelle për litër.). Përsëriteni pas një jave nëse është e nevojshme.