Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi DHURATA TUBA DHE BONG Bong bambu B1

Bong bambu B1

Çmimi: 1,196.00lek
  • Kodi:
    674
  • Pesha:
    0.330 kg

Bong prej bambuje, i lehtë për tu pastruar dhe mirëmbajtur, punim cilësor

- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë