Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi KIT PROMOCIONAL Kompleti për tharje "Hobbie" 80x80x180cm

Kompleti për tharje "Hobbie" 80x80x180cm

Çmimi: 27,665.00lek
  • Kodi:
    613
  • Pesha:
    5.000 kg

Komplet i pajisur plotësisht i përshtatshëm për tharjen e kulturave më të mëdha.

Me ndihmën e tij, ju do të arrini tharje të shpejtë dhe efikase , gjë që është jashtëzakonisht e rëndësishme!

Seti Hobbie përbëhet nga:

Udhëzimet video për shembull të lidhjes së elementeve të sistemit të ventilimit mund të gjenden në seksionin e fotografive

- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë