Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi NDRIÇIMI LLAMPAT LAMPAT CFL Elektrox 200W GROW CFL - llambë rritje

Elektrox 200W GROW CFL - llambë rritje

Çmimi: 9,877.00lek
 • Kodi:
  90
 • Pesha:
  0.500 kg

Elektrox GROW 200W , llambë e kursimit të energjisë E40 për rritje me çakëll të integruar (lidhet drejtpërdrejt me rrjetin me prizën E40)

Këto llamba kanë konsum të ulët të energjisë dhe sigurojnë rritje të sigurt gjatë sezonit të rritjes, falë spektrit të gjerë të dritës.

Specifikimet:

 • Fuqia: 200 W.
 • Temperatura: 6500 K
 • Tensioni: 6U
 • Prizë E40
 • Aspirator elektronik i integruar
 • Lumenët: 9000lm
- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë