Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi KLONIMI / RRËNJËZIMI Mbushëse ngrohëse për përhapës Root it HeatMat MEDIUM 40cmx60cm - jastëk ngrohës

Root it HeatMat MEDIUM 40cmx60cm - jastëk ngrohës

Çmimi: 6,200.00lek
  • Kodi:
    882
  • Pesha:
    0.700 kg

Root it Heat Mat MEDIUM ofrojnë edhe ngrohje dhe nuk krijojnë pika të nxehta me modelin e tyre të ndërlikuar me tel të hollë të thurur; ju do të gjeni udhëzime të shtypura në vetë pad, kështu që ju kurrë nuk mund të humbni.

 

 

 

Matja 40x60, është mjaft e madhe për të mbajtur dy tabaka standarde farash në krye.

 

 

- Përshpejton germinimin e prerjeve dhe farave me disa ditë - Ngroh zonën e rrënjës me 5.5-11°C mbi temperaturën e ambientit - Plotësisht i papërshkueshëm nga uji dhe i qëndrueshëm

- 25W

 
- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë