Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi DHURATA AVULLUES Avullues me flluskë tymi

Avullues me flluskë tymi

Çmimi: 1,314.00lek
  • Kodi:
    866
  • Pesha:
    0.118 kg

Avullues i thjeshtë i bërë nga qelqi!

Vendosni barishtet / duhanin e përzgjedhur në balonë, ngrohni lehtë dhe në mënyrë të barabartë me një çakmak dhe vëzhgoni avujt që dalin në tubin që do të thithni. Për ta pastruar, shpëlajeni balonën me ujë ose hiqni hirin dhe tundeni butësisht.
Flluska e tymit mund të përdoret gjithashtu në bong. Thjesht vendoseni në tubin e kullimit dhe kaq.
Dimensionet: 170mm x 70mm
UDHËZIME:
- Hiqni tapën e gomës dhe tubin e qelqit nga tullumbace e xhamit.
- Mbushni balonën me material të thatë ose dyll.
- Vidhosni tapën e gomës në tullumbace
- Fusni tubin e qelqit në vrimën e tapës
- Anoni pak balonën dhe filloni të ngrohni pjesën e poshtme me çakmak (çakmakët e tipit djegës janë vendi ku ndodhet materiali).
- Kur tullumbace është e mbushur me tym, ndaloni ngrohjen
KUJDES:
Për siguri, ju këshillojmë të mos e mbani trupin ose tubin e qelqit gjatë ngrohjes së avulluesit, mbajeni në anë të mbulimit të gomës.
- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë