Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi DHURATA LETRA DHE ÇAKMAKË Kartat e filtrit Greengo

Kartat e filtrit Greengo

Çmimi: 65.00lek
  • Kodi:
    859
  • Pesha:
    0.009 kg

Këto kartolina filtri të pazbardhura nga "Greengo" janë bërë prej 140 g/kartoni të shtypur.

Kartat e pazbardhura ju japin mundësinë të shijoni shijen e plotë të duhanit tuaj të preferuar!

Më shumë informacion:
  • Madhësia: 60 x 20 mm
  • Letër: e pazbardhur
- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë