Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi AKSESORËT Qese nxjerrëse dhe makineri nxjerrëse Secret Icer 3 copë - një grup çantash për ekstrakt të ftohtë

Secret Icer 3 copë - një grup çantash për ekstrakt të ftohtë

Çmimi: 5,200.00lek
  • Kodi:
    773
  • Pesha:
    0.150 kg

Secret-Icer 3 është një komplet për nxjerrjen në ujë të ftohtë.

Njëra rrjetë vendoset brenda tjetrës dhe të dyja në një kovë plot me ujë. Shtoni akullin dhe rrihni me mikser. Kur uji kullon, produkti mbetet midis dy qeseve.

Seti me 3 çanta/rrjeta përmban:

- e verdhe 190μm;

- jeshile 70μm;

- e zezë 25μm

- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë