Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi KONTROLLI I PESTICIDEVE Brimex Hand-clean 250 ml - dezinfektues xhel duarsh

Brimex Hand-clean 250 ml - dezinfektues xhel duarsh

Çmimi: 1,645.00lek
  • Kodi:
    685
  • Pesha:
    0.350 kg

Brimex Hand Clean është një produkt jashtëzakonisht i dobishëm, pasi duart e pastra, veçanërisht në një sistem të mbyllur rritjeje, kanë rëndësinë më të madhe për mbrojtjen e bimëve tuaja nga invadimi i dëmtuesit nga një mjedis i jashtëm i mbajtur nëpër duart tuaja!

 

Është një xhel i butë dhe pastrues me kujdes të lëkurës dhe përbërës të degreminimit. Brimex Hand-Clean mund të aplikohet në duar dhe feet.It heq aromat dhe shpërbën substances.It gjithashtu ofron mbrojtje kundër baktereve.Nuk përmban ndonjë shije shtesë.

 

 

- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë