Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi DHURATA LETRA DHE ÇAKMAKË Pirja e duhanit e pazbardhur

Pirja e duhanit e pazbardhur

Çmimi: 197.00lek
 • Kodi:
  672
 • Pesha:
  0.005 kg

Fletët më të fundit të tkurrjes natyrale të Brown Smoking janë bërë nga letra e pastruar, e pazbardhur, duke ndjekur tendencat më të fundit në pirjen e duhanit

Përfitimet:
 • Ultra e hollë
 • 100% pa klor
 • E pazbardhur
 • Ata digjen ngadalë
 • Ngjitës organik
 • Pesha: 13 g / m2
 • 33 copë. në një pako
- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë