Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi AROMATIZUES ONA Liri ONA Liquid Fresh 3.27 L - neutralizues i aromave të forta

Liri ONA Liquid Fresh 3.27 L - neutralizues i aromave të forta

Çmimi: 5,581.00lek
 • Kodi:
  2500
 • Pesha:
  1.150 kg

ONA Liquid është një produkt universal me shumë aplikime të ndryshme.

 

 

ONA Liquid mund t'u shtohet gjeneratorëve komercialë të mjegullës dhe paneleve, ose thjesht të pulverizuar lirisht në ajër për të neutralizuar erërat e padëshiruara.  ONA Liquid është me bazë uji, kështu që mund  të tretet lehtë për larjen e sigurt dhe efektive të sipërfaqeve dhe tekstileve të pambushura me aroma. Aroma: liri i larë.

 

 

Aplikimi:

 • thjesht hiq kapakun dhe vendin në vendet ku mbizotëron era e padëshiruar
 • shishe me një pompë manuale dhe spërkatje direkt në ajër
 • spërkatës ose gjeneratorë mjegulle
 • shto në ONA GEL si solvent
 • sipërfaqe larjeje ose tekstile
 • 25ml LËNG ONA / 25ml ujë

 

 

Kohëzgjatja e veprimit: nga 4 deri në 6 javë.

 

 

- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë