Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi AROMATIZUES ONA ONA Liquid Polar Crystal 3.27 L - neutralizues i aromave të forta

ONA Liquid Polar Crystal 3.27 L - neutralizues i aromave të forta

Çmimi: 5,581.00lek
 • Kodi:
  2501
 • Pesha:
  1.150 kg

ONA Liquid është një produkt universal me shumë aplikime të ndryshme.

Lëngu ONA mund të shtohet në gjeneratorët komercialë të mjegullës dhe lagështuesit, ose thjesht të spërkatet lirshëm në ajër për të neutralizuar aromat e padëshiruara. ONA Liquid është me bazë uji, kështu që mund të tretet lehtësisht për larje të sigurt dhe efektive të sipërfaqeve dhe tekstileve të njomura me erë. Aroma: detergjent.

Aplikacion:

 • thjesht hiqni kapakun dhe vendoseni në vendet ku dominon aroma e padëshiruar
 • hidheni në një shishe me një pompë dore dhe spërkateni direkt në ajër
 • spërkatni duke përdorur spërkatës kopshtesh ose gjeneratorë të mjegullës
 • shtoni në GEL ONA si tretës
 • sipërfaqe larëse ose tekstile
 • 25 ml lëng ONA / 25 ml ujë

Kohëzgjatja e veprimit: nga 4 deri në 6 javë.

- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë