Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi AKSESORËT Qese nxjerrëse dhe makineri nxjerrëse Secret-Icer 5 copë - një grup çantash për ekstrakt të ftohtë

Secret-Icer 5 copë - një grup çantash për ekstrakt të ftohtë

Çmimi: 7,830.00lek
 • Kodi:
  584
 • Pesha:
  0.200 kg

Ata përshtaten me njëri-tjetrin. Shtoni akullin dhe rrihni me mikser. Kur uji kullon, produkti mbetet midis qeseve.

Set me 5 çanta:

 • e verdhë 190μm;
 • e kuqe 120μm;
 • jeshile 70μm;
 • blu 45μm;
 • e zezë 25μm
- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë