Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi AROMATIZUES VAPORTEK Membrane Vaportek 4 copë

Membrane Vaportek 4 copë

Çmimi: 1,411.00lek
  • Kodi:
    411
  • Pesha:
    0.002 kg

Neutralizues Vaportek Maxi Odeur 4 copë. diafragma për rimbushjen e një pajisjeje Vaportek .

Membranat janë të mbushura me një përzierje të patentuar vajrash esencialë. Vajrat lëshohen përmes membranës dhe shpërndahen në ajër si avull i thatë duke përdorur një ventilator ose rrymë ajri natyral . Ai lufton dhe përfundimisht mposht aromat në dhomën tuaj të rritjes! Punon për 60 ditë.

- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë