Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi KORRËSE/ GËRSHËRË KORRËSE TRIMPRO Trimpro XL - Trimmer automatik

Trimpro XL - Trimmer automatik

Çmimi: 16,300.00lek
  • Kodi:
    25
  • Pesha:
    88.450 kg

Për të përmbushur nevojat e prodhuesve më të mëdhenj, Trimpro Automatik XL ka një kapacitet dhe faktor performancë pesë herë më të madh se paraardhësi i tij, Trimpro Automatik.

 

 

Dizajni i palosur i grilës lehtëson lëvizjen e bimëve. Kur kombinohet me dimmerin e motorit të vorbullës së skelës , plus gjashtë (6) tehe të montuara të rregullueshme në lartësi, operatori është gjithmonë në kontroll të plotë të makinës Automatik XL dhe produktit përfundimtar.

 

Për të pastruar, ndani lulet e freskëta nga degët, vendosini në enën e sipërme të prerësit dhe lëreni Trimpro Automatik XL të bëjë pjesën tjetër.

 

 

MATERIALI:

  • Korniza: Alumini
  • Grilë: çeliku
- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë