Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi AROMATIZUES VAPORTEK Vaportek Maxi - neutralizues për aromat e forta

Vaportek Maxi - neutralizues për aromat e forta

Çmimi: 1,904.00lek
  • Kodi:
    223
  • Pesha:
    0.500 kg

Maxi është vëllai i madh i Mini, por me një membranë 4 qelizore .

Për shkak të sasisë më të madhe të substancës aktive është e mundur të neutralizohen dhoma më të mëdha. Maxi mund të shpërndahet edhe përmes valvulave rrotulluese, mbyllëse dhe ngjitur me shirit.Efektive deri në 60 ditë pas hapjes.

- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë