Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi AKSESORËT AKSESORË TË TJERË Shkop bambuje 90 cm / 1 pc

Shkop bambuje 90 cm / 1 pc

Çmimi: 0.50lek
  • Kodi:
    206
  • Pesha:
    0.500 kg

Shkop bambuje për të mbështetur lulet dhe bimët e tjera më të ulëta.

Cilësi e mirë e arritur nga klasifikimi paraprak. Çmimi për copë.

- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë