Menu
Profili
Gjuhe
Shtëpi KIT PROMOCIONAL "Rhino-Max 160" - komplet i ventilimit të serrës

"Rhino-Max 160" - komplet i ventilimit të serrës

Çmimi: 33,202.00lek
  • Kodi:
    898
  • Pesha:
    10.850 kg

Seti "Rhino-Max 160" është një opsion i përshtatshëm për një dhomë, për kultivimin është 5 metra katrorë.

 

 

Kit ventilimi i përbërë nga:

 

-  Filtër Rhino Pro Ø160/800m3

- Fan Ø160/615m3 tifoz

- 3m gyp elastik ajri me tip sonoconnect

 

Ajri i pastër është miku yt! Çdo dhomë në rritje (brenda) duhet të ketë një sistem ventilimi të bërë mirë. Që kopshti dhe korrja të jenë cilësore, duhet të mendosh edhe për pastrimin, duke sjellë ajër të pastër në dhomë dhe ajrosje. Këtu janë paraqitur përbërësit më të rëndësishëm të nevojshëm për ndërtimin e idealit, për nevojat tuaja, sistemin e ventilimit.

 

 

- +
Shtoje tek Lista e deshirave

Porosit pa regjitrim

Vetëm 3 fusha për të plotësuar
Ne do t'ju kontaktojmë për të finalizuar porosinë